CyberVault – dátový trezor na ochranu pred ransomware.

Povedzte kybervydieročom NIE!. Uložte svoje dáta do bezpečia pomocou riešenia CyberVault od spoločnosti Dell Technologies. V prípade útoku vám pomôžeme s rýchlou obnovou dát a opätovným rozbehom vašej firmy.

Predstavte si, že ste kybervydierač. Dáte si námahu s infiltrovaním siete, zašifrovaním dát a ich záloh. Potom pošlete obeti žiadosť o výpalné a spokojne čakáte na svoj zárobok. Peniaze, ale neprichádzajú a vaša obeť je po krátkej chvíli “back in bussiness”. Na tento scenár totiž bola pripravená a svoje dáta mala uložené v CyberVault-e. Ten uchováva dáta v bezpečí pred útokom, vedeným nielen zvonka, ale aj zvnútra. Od produkčného prostredia je izolovaný sadou spoľahlivých bezpečnostných prvkov, vrátane tzv. “air gap”. V prípade kyberútoku pomáha s rýchlou obnovou dát a opätovným rozbehom biznisu.

Roky budovania výroby, ziskovosti a dobrého mena – o to všetko môžete prísť behom krátkeho okamihu. Stačí jeden útok kybervydieračov. Poistite si budúcnosť vašej firmy zálohovaním životne dôležitých dát do bezpečia dátového trezoru CyberVault od spoločnosti Dell Technologies.

Čo urobíte, keď vám hackeri zašifrujú dáta? A tiež ich zálohy a zálohy záloh? Váš biznis sa zastaví a vy prídete nielen o financie, ale tiež o dôveru obchodných partnerov. V tejto situácii určite oceníte trumf v podobe zálohy v dátovom trezore CyberVault. Toto riešenie bolo vytvorené na ochranu pre takýmito, potenciálne devastačnými útokmi. Ochráni vašu organizáciu pomocou nezmeniteľných záloh kritických dát. Nad rámec štandardných záloh tak získate ďalšiu vrstvu ochrany pred stratou dát a minimalizujete čas vynútenej odstávky na absolútne minimum.

Zaujímavý fakt – vedeli ste, že vo svete sa zhruba každých 11 sekúnd odohrá nejaký kyberútok? Ohrozeniu financií aj dobrého mena môžete predísť jednoducho – zálohami v dátovom trezore Dell CyberVault.

Koľko peňazí vás stojí, keď sa vás biznis zastaví na jeden deň, týždeň alebo nebodaj mesiac? A čo poškodené obchodné vzťahy a reputácia? Toto sú totiž hlavné následky situácie, kedy sa kyberzločinci dostanú k firemným dátam, zašifrujú ich vrátane záloh a takto ochromenú firmu následne začnú vydierať.

Viac informácií nájdete na https://cybervault.space/