Client Solution Group (CSG)

Kancelária všade zo sebou. Notebooky Latitude poskytujú celodennú produktivitu spojenú s krásnym dizajnom, so spoľahlivosťou a bezpečnosťou, ktorej veria milióny klientov po celom svete.

Monitory ktoré vyrazia dych svojim dizajnom a kvalitou obrazu. Vyberte si z obsiahlej ponuky nech už ste dizajnér ktorý potrebuje najlepšie farebné spracovanie, biznismen ktorý chce ohúriť dizajnom, sedíte v kancelárii a potrebujete čo najvyššiu produktivitu spojenú s rozumnou cenou, alebo potrebujete prezentovať na obrovských obrazovkách vo firme alebo na školách.

Každý Alienware notebook je postavený z uhlíkových vlákien pre vysokú životnosť, prémiový dizajn a pre šetrenie váhou. Buďte pripravený vyhrávať s hernou značkou, ktorá je už 20 rokov špičkou na trhu. Vniknite do hry so špičkovými monitormi a príslušenstvom Alienware, ktoré vám poskytnú potrebnú podporu na to, aby ste zažili neopakovateľné zážitky a výhry vo vašich najobľúbenejších hrách.

Najvýkonnejšie stolné počítače a notebooky z portfólia DELLEMC sú pracovné stanice Precision, kde je výkonu na rozdávanie a bezpečnosť bez kompromisov.

Všetko toto a ešte oveľa viac si môžete prezrieť na odkazoch nižšie.